1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Mum Fitili

Mum fitili, mum yapımında oldukça önemli bir yere sahiptir. Sağlam ve kaliteli mum yapımında mumun daha doğru yanmasını sağlayan mum fitilleri, katkı içermeyen, %100 pamuktan üretilmektedir. Kimyaciniz.com olarak, ürünlerimizin kaliteli malzemelerden yapılmasına özen göstermekteyiz. Mum fitili, ister hobi olarak isterse ticaret için olsun üreteceğiniz mumların daha doğru ve kaliteli bir şekilde yanması için oldukça önemlidir. Bu nedenle kaliteli malzemeden yapılmış olmasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde islenme, tütme, hızlı erime ve erime havzası gibi çok sayıda sorun oluşabilir. Mum fitili temin edeceğiniz zaman, fitilin malzemesinin polyester ve poplinden yapılmış olmamasına,  %100 doğal olmasına özen göstermelisiniz. Sitemizin güvenilir alışveriş olanaklarından faydalanarak, orijinal ve kaliteli malzemelerden üretilmekte olan mum fitillerimizden dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.

Mum fitilinin doğru bir şekilde kullanılması da mum yapımı için büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden fitil, fitil tutacağı ile mum içerisine yerleştirilmelidir. Bunun yanı sıra parafin ile kullanılması da yine mumum daha kaliteli yanmasını sağlayacaktır. Mum yapımında mum fitilinde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da boyutunun 0,5 cm uzunluğunda olması… Fitilin kaymamasına özen gösterilmeli, bu nedenle de mumun 3-4 cm üstüne kadar kullanılmalıdır. Mum yapım aşamasında mum fitilinin mum içerisinde dik durmasını sağlayan taktikleri uygulamalı ve kullanılan malzemelerin kaliteli olduğuna özen gösterilmelidir.

Kimyaciniz.com olarak, mum ve mum malzemeleri konusunda geniş bir yelpazede kaliteli ürün tedariki sağlamaktayız. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerle hem kampanyalarımızdan hem de kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. %100 doğal pamuktan üretilen mum fitili, kimyaciniz.com üzerinden vereceğiniz sipariş neticesinde, hızlı kargo hizmetlerimiz aracılığıyla kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Sertleştirilmiş ve kopçalı olmak üzere farklı çeşitlerden satışa sunduğumuz mum fitillerimizden satın alın.

Mum üretiminin en önemli malzemelerinden biri olan mum fitili, mumun düzgün bir şekilde yanmasını sağlar. Hiçbir katkı içermeyen yüzde 100 pamuktan imal edilmekte olan mum fitilleri, mumun çapına göre belirlenerek kullanılır. Bir fitilin saf olduğunun anlaşılabilmesi için ucundan bir parça kesilerek yakılır ve dik vaziyette tutulur. Fitilin bir süre kendiliğinden yavaşça yanması ve sönmesi gerekmektedir. Fitilin yüzde 100 doğal olması gibi hususlar göz önünde bulundurulmadığında islenme, hızlı erime, tütme ve erime havzası gibi bir takım sorunlar meydana gelebilir. Bu nedenle mum fitilinin poplin ve polyester gibi malzemelerden yapılmamış olmasına özen gösterilmelidir. Mum fitilinin doğal olması, mumun yanma kalitesini pozitif yönde etkilemektedir. Doğal mum fitilleri genellikle krem (ekru) renklidir.

Mum yapımında, fitilin doğru bir şekilde kullanılması da oldukça önemlidir. Bu nedenle fitilin, fitil tutacağı ile takılması gerekmektedir. Ayrıca uygun bir parafin ile kullanılması da mumun kaliteli bir şekilde yanması için en önemli etkenlerden biridir. Yapılan mumun boyu ve çapına göre ayarlanması gereken mum fitili, mumun daha kaliteli ve uzun süreli yanmasını sağlayacaktır. Bunun için 0,5 cm uzunluğundaki bir fitil, normal bir mum yapımı için ideal olacaktır. Ayrıca mum yapımı sırasında kullanılacak olan fitilin dik durmasına özen gösterilmelidir. Bu da fitil tutacağı sayesinde mümkün olabilir. Fitil tutacağına geçirilen fitil, mum kalıbın dibine tam ortalanacak bir şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Hatta kaymaması için yapıştırılabilir. Mum fitilinin yapılacak olan mumun 3-4 cm üstüne kadar kullanılması gerekmektedir.

Kimyaciniz.com olarak, mum yapımı ile ilgili gerekli olan tüm malzemeleri temin etmekte, dilediğiniz uzunluk ve miktarlarda mum fitili satışı sağlamaktayız. Yüzde 100 doğal malzemelerden üretilmiş olan mum fitili satın almak isterseniz, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bir mum fitili paketi içerisinde, 25’er cm’lik 40 adet mum fitili bulunmaktadır. Kimyaciniz.com üzerinden siparişinizi oluşturabilir, hızlı kargo hizmetimiz aracılığıyla, hazır serleştirilmiş ve kopçalı olmak üzere çeşitlendirilmiş mum fitillerini kısa süre içerisinde tedarik edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.