1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :

Esanslar

Isıya duyarlı bileşikler arasında yer alan esans hammaddeleri, mum yapım aşamasında onlara daha ferah ve daha güzel koku verebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Kalıcı ve yoğun bir koku yapısına sahip olan esanslar, yağ bazlı tüm ürünlerde kullanılabilmektedir. Mum yapımının yanı sıra sabun, kokulu taş ve oda kokusu gibi ürünlerin yapımında da esanslarda faydalanılabilmektedir. Ortam kokulandırma malzemeleri için gerekli olan esansların kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Aksi takdirde mumun ve diğer ürünlerin yapısında bozulmalar meydana gelebilir. Bu nedenle mum yapım aşamasında esans kullanımı, verilen talimatlara uygun şekilde yapılmalıdır.

Mum yapımında kullanacağınız oran %3 ila %5 aralığında olmalıdır. İstediğiniz koku gücüne göre bu oranı artırıp azaltabilirsiniz. Fakat %15’in üzerinde kullanacağınız esans oranı, mum yapısını bozabilir.  Bu nedenle bu oranı aşmamaya özen göstermelisiniz. Parafin çok sıcakken eklenen esanslar, yapılacak mumum hem koku kalitesini hem de koku yayılım performansını olumsuz etkilemektedir. Bu neden parafin soğumaya başladığı sırada ilave edilmesi önemlidir. kimyaciniz.com olarak temin ettiğimiz esanslarımız kalıcı, yoğun ve kalitelidir. Esanslarımız ile yapacağınız mumlar, havanın temizlenmesini sağlayacaktır. Bunların yanı sıra yaşadığınız stresin, öfke ve kaygının da ortamdan uzaklaştırılmasında oldukça etkili olacaktır.

Son dönemlerin popüler dekorasyon ürünlerinden biri olan mumlar, evlerinizde rahatlıkla yapabileceğiniz ürünler haline geldi. Gerekli malzemeleri elde etmeniz durumunda dilediğiniz renkte ve kokuda mum elde edebilir, sevdiklerinizi bu mumlarla sevindirebilirsiniz. Kullanacağınız tüm ürünleri kimyaciniz.com olarak beğeninize sunmaktayız. İstediğiniz kokuda esans satın alarak, evlerinizde yapacağınız mumlarınızın güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Fakat kullanım sırasında gözle temasından ve ağız yoluyla tüketilmesinden sakınmalısınız. Sitemiz üzerinden dilediğiniz gramaj ve miktarlarda esans siparişi oluşturabilir, hızlı kargo hizmetimiz aracılığıyla kısa sürede temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.