1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Yerli Üretim Epoksi Kalıp Modelleri

Hediyelik ve süs eşyaları, kolye-küpe gibi takıları ve çeşitli aksesuarları tasarlarken kullanılmakta olan epoksi reçine malzemelerinin farklı model ve kalıplarda çıkarılmasına yardımcı olan malzemelere epoksi kalıp modelleri denilmektedir. Evlerinizde ya da atölyelerinizde üretecek olduğunuz her türlü hediyelik eşyanın ya da aksesuarın birbirinden farklı modellerde olmasını sağlayan epoksi kalıp modelleri, kimyaciniz.com sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Birinci sınıf kalite ürünlerimizden satın almak isterseniz, sitemizi ziyaret edebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Epoksi kalıp modelleri, sevdiklerinize hediye etmek üzere tasarlayacağınız kolye ve küpe gibi aksesuarların, dekorasyon ürünü olarak kullanacağınız eşyaların üretiminde gerekli olan malzemelerin başında gelmektedir.

Kolye, yüzük, küpe, toka, anahtarlık, kalem ve daha birçok dekoratif ürünün tasarımına yardımcı olan epoksi kalp modelleri, farklı ebat ve modellerle sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile satışa sunduğumuz ürünler aracılığıyla hobilerinizi icra edebilir, bunları yaparken birinci sınıf kalite malzemelerimiz ile herhangi bir problem yaşamadan birbirinden güzel ürünler tasarlayabilirsiniz. Doğru kullanılması durumunda 15-20 döküme kadar bir ömre sahip olan epoksi kalıp modellerimiz, üreteceğiniz ürünlerin daha pürüzsüz ve daha düzgün bir forma sahip olmasını sağlamaktadır. Yurt dışından ithal olarak getirdiğimiz kalıplarımızdan satın alarak, birbirinden güzel ve farklı modellerde ürünler üretebilirsiniz.

Kimyaciniz.com olarak, sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktayız. Satışa sunduğumuz tüm ürünler birinci sınıf kalite olup, birden fazla kullanım için uygundur. Epoksi kalıp modelleri kategorisinde yer alan tüm malzemelerimiz, üreteceğiniz ürünlerin daha sağlam ve daha güzel bir form elde edebilmesi için gerekli olan malzemelerdir. Bu ürünlerin temini için sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturabilir, hızlı kargo hizmetimiz aracılığıyla kısa sürede bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ile satışa sunduğumuz epoksi kalıp modellerimiz için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.