1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Sabun ve Kokulu Taş Kalıpları

Son zamanların popüler eşyaları arasında yer alan sabun ve kokulu taşlar, özellikler özel davetlerinizin vazgeçilmez hediyelik eşyaları arasında yer almaktadır. Sabun ve kokulu taş üretiminde ihtiyaç duyulan kimyasal ürünlerin yanı sıra bu ürünlere şekil verecek kalıplar da büyük bir önem taşımaktadır. Birbirinden farklı model ve şekillerde satışa sunduğumuz kalıplar, daha pürüzsüz bir sabun ve kokulu taş üretmenizi sağlamaktadır. Kimyaciniz.com sitesi olarak, birinci sınıf kalitede satışa sunduğumuz silikon kalıplarımızdan satın alabilir, ister ticari isterse hobi olarak üreteceğiniz sabun ve kokulu taşlarınızı farklı ebat ve modellerde tasarlayabilirsiniz.

Silikon kalıp modelleri kategorisinde yer alan sabun ve kokulu taş kalıpları, ürünlerinizin daha pürüzsüz ve daha sorunsuz bir şekilde üretilmesini sağlamaktadır. Doğru kullanılması durumunda 300 döküme kadar kullanılabilen kalıplarımız, tasarımlarınızın bozulmadan çıkmasına yardımcı olacaktır. Sabun ve kokulu taş kalıpları, farklı ebat ve modellerde ürün üretmenizi sağlayacak. İster hediyelik olsun, isterse dekoratif olsun birbirinden güzel sabun ve kokulu taş için kimyaciniz.com olarak satışa sunduğumuz kalıplardan sipariş edebilirsiniz. Sabun ve kokulu taş kalıplarının yanı sıra bu ürünlerin yapımı için gerekli olan tüm malzemelerin de tedarikini sağlamaktayız.

Evlerinizde hobi olarak yapmak istediğiniz sabun ve kokulu taş gibi ürünlerin malzemelerin satışını sağlayan kimyaciniz.com olarak, silikon kalıp kategorisinde de kaliteden ödün vermemektedir. Piyasada faaliyet gösteren birçok kuruluşa öncülük eden firmamız, birinci kalite esnek ve pürüzsüz yapısı ile uzun vadede kullanabileceğiniz sabun ve kokulu taş kalıplarını uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Sizler de düğün, nikah, nişan, söz, baby shower, doğum ve mevlüd gibi özel davetlerinizde misafirlerinize hediye etmek için tasarlayacağınız birbirinden güzel kokulu taş ve sabun için gerekli olan silikon kalıplarımızdan satın almak isterseniz, kimyaciniz.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.