1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :

Laboratuvar Malzemeleri

Genel olarak laboratuarlarda kullanılan deney tüpleri, cam kalıplar, hassas teraziler ve buna benzer çok sayıda ürünü kapsayan malzemelere laboratuar malzemeleri denilmektedir. Evlerinizde el yapımı olarak üreteceğiniz mum, kokulu taş ve sabun gibi çok sayıda ürünün yapım aşamasında laboratuar malzemelerinden faydalanabilirsiniz. Mum, epoksi reçine, kokulu taş ve sabun gibi ürünlerin yapım aşamasında kullanacağınız malzemelerin ölçümü, taşınması ve aktarılması gibi işlemler, laboratuar malzemeleri ile sağlanmaktadır. Bu nedenle bu ürünleri temin ederek, çok daha rahat bir şekilde üretimde bulunabilirsiniz. Kimyaciniz.com olarak her türlü laboratuar malzemesinin tedariğini sağlamaktayız. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişler ile siz de mumlarınızı, kokulu taşlarınızı ve sabunlarınızı çok daha rahat bir şekilde üretebileceksiniz.

Deney tüpleri ve cam kalıplar, mum, sabun ve kokulu taş yapımı sırasında gerekli olan hammaddelerin ölçümü ve bir yerden bir yere aktarımı için önemli bir rol üstlenmektedir. Aynı şekilde hassas terazi de kullanılan malzemelerin gramajını ayarlamada ihtiyaç duyulan araçlar arasında yer almaktadır. Laboratuvar malzemeleri, üretim sırasında ölçüm ve taşınım gibi önemli rolleri üstlenmekte ve sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle sık kullanılan malzemeler arasında bulunması oldukça önemlidir. İlaçlama pompaları, pastör pipeti olarak bilinen damlalıklar, ph kağıdı, alkol metreler, kumaş boyaları, çok sayıda ve çeşitli ebatlardaki kutular, laboratuar malzemeleri kategorisinde satışa sunduğumuz malzemelerdir. Kimyaciniz.com olarak birinci sınıf kalite hizmet anlayışımız ile tüm bu ürünlerin satışını sağlamaktayız.

Ürünlerimiz uzun ömürlü olup, mum, kokulu taş ve sabun gibi malzemelerin üretim aşamasında oluşabilecek problemlerin çözümü için gerekli olan ürünlerdir. Tekstil, endüstri, gıda, kozmetik ve sağlık sektörlerinde üretimi sağlanacak tüm ürünlerin yapım aşamasında ihtiyaç duyulan laboratuar malzemelerinden satın almak isterseniz, kimyaciniz.com sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturabilir, hızlı kargo hizmetimiz aracılığıyla kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.