1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :

Doğal Sabun Kalıpları

Çeşitli kimyasal ve katkı maddesi ile birlikte üretilmekte olan sabunlar, son dönemlerin en popüler dekorasyon ve hediyelik eşyaları arasında yerini almış durumda. Özel davetlerde dahi misafirlere dağıtılabilen bir ürün haline gelen sabunlar, özellikle doğal olana yönelişin popüler olduğu bu dönemlerde dikkat çekmektedir. Evlerinde hobi olarak ya da ticari anlamda sabun yapımı ile ilgilenenler, sabun yapımı aşamasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri tedarik etmekte. Doğal sabun kalıpları da bu malzemelerin arasında yer alıyor. Evlerinde kendi elleriyle sabun yapmak isteyenler, gerekli olan kimyasal maddelerin yanı sıra birbirinden farklı model ve ebatlarda sabun kalıplarına da ihtiyaç duyuyorlar. Kimyaciniz.com olarak, her türlü farklı modelde doğal sabun kalıbının satışını sağlamaktadır.

Sabun yapımı aşamasında kullanmanız gereken kimyasal maddeleri, verilen talimatlarla karıştırmanız durumunda silikon sabun kalıplarına ihtiyaç duyacaksınız. Farklı şekillerde ve boyutlarda satışa sunduğumuz doğal sabun kalıpları ile birbirinden güzel sabunlar üretebilecek, özel davetlerinizde misafirlerinize hediyeler sunabileceksiniz. Ayrıca bir dekorasyon ürünü olarak da kullanabileceğiniz bu sabunlar, doğal sabun kalıpları sayesinde farklı boy ve şekiller ile yaşam alanlarınıza yeni bir hava katacak. Sabun kalıpları, sabun üretimi sırasında verilen talimatlara uygun bir şekilde kullanılmalıdır. Sabun bazı, sabun boyası gibi malzemeler bir araya getirilerek oluşturulan sabun harcını doğal sabun kalıplarına dökmeden önce kalıplara alkol sıkılması, sabunun daha pürüzsüz bir şekilde çıkarılması için oldukça önemlidir.

Kimyaciniz.com olarak, sabun yapımı için gerekli olan her türlü malzemenin tedarikini sağlamaktayız. Doğal sabun kalıplarımız, farklı renk, ebat ve şekillerde sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Sizler de evlerinizde sabun üretimine geçmek, sevdiklerinizi yapacağınız farklı model ve kokularda sabunlarla mutlu etmek istiyorsanız, sitemiz üzerinden satışa sunduğumuz ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz malzemenin siparişini oluşturabilirsiniz. Birinci sınıf kalite ürünlerimizi, hızlı kargo hizmetimiz aracılığıyla kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.