1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Kek Kalıpları

Kek, pasta gibi ürünlerin yapımı için ihtiyaç duyulan kek kalıpları, birinci sınıf kalite ürünler ile imal edilmiştir. Son dönemlerin popüler kek kalıplarından biri olan silikon kek kalıpları da yine firmamız bünyesinde satışa sunduğumuz kek kalıpları arasında yer almaktadır. Doğru ve bilinçli kullanılmasına özen gösterilmesi gereken kalıpları arasında yer alan bu kalıplar, farklı şekil ve renklerde firmamız bünyesinde satışa sunulmaktadır. Kek yapmayı bir eğlenceye dönüştürecek olan kek kalıplarımızdan satın alarak, çocuklarınıza ya da misafirlerinize yapacağınız birbirinden farklı şekillerde kek ile keyifli anlar oluşturabilirsiniz. Pişmiş olan kekin kolaylıkla çıkmasını sağlayan silikon kek kalıpları, çizilme gibi problemleri de yaşamayarak çok daha uzun süreler kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedir.

Kek kalıplarımız, yüksek ısılara karşı dayanıklı ürünlerdir. Fakat silikon kek kalıplarını seçerken belirli bir sıcaklığı üzerine çıkıp çıkamadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı silikon kalıplarında yüksek ısı erime meydana getirebiliyor. Bu nedenle bu gibi olumsuz sonuçlara neden olabilecek ihtimallerin ortadan kaldırılması gerekmektedir. 200 dereceye kadar yüksek ısıya dayanıklı olan kek kalıplarımız, üzerinde yazan bilgiler doğrultusunda kullanılmalıdır. Kimyaciniz.com olarak satışa sunduğumuz birinci sınıf kalite kek kalıplarımız, yüksek ısıya dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygundur. Kalıplarımızı kullanırken, katı ya da sıvı yağ ile yağlamalısınız. Bu şekilde kalıbın kullanım ömrü uzayacaktır.

Fırına ve mikrodalgaya uyumlu kek kalıplarımız, kek ve pasta gibi ürünlerin yapımında sıklıkla tercih edilmektedir. Elde ve bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilmektedir. Ürünlerimiz farklı ebat ve modellerde çeşitli kek üretimleri için farklı formlarda satışa sunulmaktadır. Kanserojen madde içermeyen kek kalıplarımız ile birbirinden güzel modellerde kekler yapabilir, sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz. Kimyaciniz.com olarak kaliteden ödün vermeden yıllardır hizmet vermekte ve sektörde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Sizler de kek kalıpları kategorisinden dilediğiniz model ve ebatta kek kalıbı seçebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.