sadsad x
asdasd

Beton Saksı Kalıpları | Silikon Saksı Kalıbı Fiyatları

Kokulu taş tozu, hazır beton harcı ve epoksi reçine gibi malzemeler ile üretilen ürünlerin yapım aşamasında kullanılan beton saksı modelleri, firmamızın kendi üretimidir. Silikon kalitesi sayesinde defalarca kullanabileceğiniz beton saksı modellerimiz, küçük boy sukulent saksıları için üretilmiştir. Kaliteli yapısı ile kullanım alanlarında büyük kolaylıklar sağlayan ürünlerimiz, sitemiz üzerinden farklı alışveriş seçenekleri ile 7/24 satışa sunulmaktadır. Kimyaciniz.com üzerinden yapacağınız alışverişler ile birinci sınıf kalite beton saksı modellerimizden satın alabilir, evlerinizde üretecek olduğunuz kokulu taş ve epokai reçine ürünlere dilediğiniz şekilleri verebilirsiniz.

Kokulu taş, hazır beton ve epoksi reçine gibi malzemelerin dışında farklı malzemelerle yapacağın ürünler, beton saksı modellerimizin deformasyona uğramasına neden olabilir. Bu nedenle sadece kokulu taş, epoksi reçine ve hazır beton gibi ürünlerin yapımında kullanılan malzemeleri tercih etmelisiniz. Farklı ebat ve modellerde üretmekte olduğumuz beton saksı modellerimiz, tasarlamış olduğunuz ürünün boyutuna göre sitemiz üzerinden temin edebileceğiniz şekilde satışa sunulmaktadır. Kimyaciniz.com sitemiz, birinci sınıf kalitede satışa sunduğu ürünlerle profesyonel hizmetler vermekte ve sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Sitemiz üzerinden beton saksı modellerinin yanı sıra birçok hobi malzemesi de yer almaktadır. Mum, kokulu taş, sabun, epoksi reçine gibi özel davetlerinizde misafirlerinize hediyelik olarak ya da yaşam alanlarınızda dekoratif bir ürün olarak kullanacağınız ürünler üretebilir, bunu yaparken de kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Beton saksı modellerimizde heykel stil ve derin olan kalıplar, bir bölümü kesik olarak gönderilmektedir. Bu kesikler aracılığıyla tasarlamış olduğunuz ürünler kalıptan çok daha kolay bir şekilde çıkacaktır. Kalıplar, streç film ya da bant aracılığıyla kapatılabilir, bu şekilde karışımlar kalıba dökülebilir. Donma aşaması tamamlandıktan sonra kalıbı kesik bölümlerden kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Doğru kullanıma bağlı olarak defalarca kullanabileceğiniz beton saksı modellerimiz için, sitemizi ziyaret edebilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Sıralama seçin
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.