1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Gıda Hammaddeleri

Yiyecek ve içeceklerin uzun süre muhafaza edilebilmesi, insan sağlığını tehdit eden unsurları doğal yollarla tedavi etmek, farklı gıda türleri üretmek gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan takviyeler bulunmaktadır. Söz konusu takviyeler, gıda üretiminde kullanılan malzemenin içine eklenerek, üretilen gıdanın daha kıvamlı, daha uzun süreli ve daha güçlü etkileri olmasını sağlamaktadır. Gıda hammaddesi olarak tanımlanan bu takviyeler, endüstriyel anlamda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Tat, lezzet ve görünüm gibi durumların çok daha iyi olabilmesi, renklendirilmesi ve aromalaştırılması için gıda hammaddeleri her zaman en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Arap zamkı, astetik asit, askorbik asit, bitkisel gliserin, Cmc gıda tipi, Çankırı kaya tuzu, dekstrız (toz glikoz), formik asit, glikoz, gliserol monostearat, gıda boyası, Himalaya tuzu, Hindistan cevizi yağı, krem tartar, kristal mentol, ksantan gam, kakao yağı, kalsiyum klorür, laktrik asit, limon tuzu, magnezyum sülfat, mono sodyum glutamat, magnezyum klorür, mikrokristalin selüloz, pektin, soya lesitini, potasyum sorbat, salisilik asit, soya lesitini, sodyum metabisülfit, sorbitol, sodyum benzoat, sodyum bikarbonat, toz amonyak, toz sığır jelatini, sodyum asit pirofosfat gibi ürünler, gıda hammaddeleri arasında yer almaktadır. Gıda endüstrisinden, sanayiye, endüstriyel faaliyetlerden, sağlık, kozmetik ve daha birçok alanda aktif olarak kullanılan gıda hammaddeleri, farklı gramaj ve miktarlarda kimyaciniz.com sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.

Gıda hammaddeleri, yapmış olduğunuz ürünlerin daha kıvamlı, daha uzun ömürlü, istediğiniz renk ve kokularda olabilmesi için ihtiyaç duyacağınız takviye maddelerdir. Bu nedenle temsil ettiğiniz gıda, kozmetik, sağlık ve daha birçok sektör için ihtiyaç duyacağınız gıda hammaddelerini, kimyaciniz.com sitemiz üzerinden tedarik edebilirsiniz. Dilediğiniz gramaj ve miktarlarda oluşturacağınız siparişlerle, birbirinden kaliteli ve uzun ömürlü gıda hammaddesini temin edebilirsiniz. kimyaciniz.com olarak, memnuniyetinizi önemsiyor, hızlı kargo hizmetimizle, siparişlerinizi en güvenilir şekilde elinize teslim ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.