1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Poliüretan Reçine

Poliüretan reçine, kendisini kimyasal reaksiyona sokan katalistler ve kabarmalarını sağlayan ajanlardan oluşmaktadır. Poliol sistem ve izosiyanatın belirli bir oran ve sıcaklık ile karışımından sonra ekzotermik bir reaksiyonla kabarmasıyla oluşan köpüğe poliüretan adı verilmektedir. Herhangi bir kabarma yapmayan poliüretan reçine, sert, kokusuz ve kırılmayan bir yapıya sahiptir. 1 dakika içerisinde hava kabarcıkları artmakta ve jelleşmektedir. Kesinlikle nem almaması gereken poliüretan reçine, kesinlikle nem almamalıdır. Sıvı plastik olarak da adlandırılmakta olan madde, serbest yoğunluklu olmaması nedeniyle kabarma yapmamaktadır. Kimyaciniz.com olarak her türlü ebat ve gramajlarda poliüretan reçine satışı sağlamaktayız. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler ile kısa sürede temin edebilirsiniz.

Çift bileşenli, poliüretan bazlı ve yüksek dayanımlı olan poliüretan reçine, solvent içermeyen düşük viskoziteli elektrik yalıtım reçinesidir. Siyak ve gri renklerde üretilmekte olan madde, trafo bobinleri, elektrik bileşim kutuları, kuru tip transformatörler, havuz ya da süs havuzu kablo kutuları, ignitör ateşleyici, elektronik balast, kondansatör, dalgıç pompa, regülatör izolatör, elektrikli yol butonu, elektrikli korna, geri vites ikaz kornası ve elektrikli mıknatıs gibi çok sayıda alanda kullanılmaktadır. Çok çeşitli özelliklere sahip olacak şekilde formüle edilebilen poliüretan reçine, üretan bağlantısı içermekte olan bir grup polimer bileşikleridir. Kimyasal, nem ve toz dirençleri oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra metal ve plastik malzemelerin birçoğu için elektrik yalıtımı ve iyi yapışma sağlamaktadır. Sertleştiklerinde kürlenmiş bir halde lastik yapıya sahip olurlar.

Kullanım alanları oldukça geniş olan poliüretan reçine, kimyaciniz.com sitesi üzerinden farklı gramajlarda satışa sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden oluşturacağınız siparişler sonucunda, hızlı kargo hizmetlerimizden faydalanarak kısa süre içerisinde poliüretan reçine temin edebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile uzun yıllardır sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alıyoruz. Sizler de kimyaciniz.com ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.