1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
İçerik Menü

Hakkımızda

Kimyaciniz.com, 1976 yılında kurulan Öz Yaldız Kimyevi Maddeler'in çevrimiçi satış hizmetlerine 2014 yılında 300'den fazla ürün çeşidiyle başladı.
Öz Yaldız Kimyevi Maddeler San.Tic.Ltd.Şti. olarak uzun yıllar boyunca Hasırcılar Caddesi Cömerttürk Sokak'taki adresimizde faaliyet gösteren bir aile şirketi olarak hizmet verdik. Nesilden nesile aktarılan bu süreç, firmamızın bir parçası haline geldi.
Bugün, yönetimdeki aile üyeleri 3. nesil olarak görevleri devraldı ve 2005 yılından itibaren yeniliklere ve gelişime odaklanarak ilerlediler. 2014 yılında kimyaciniz.com olarak online satışa önem vererek ilerleyişimizi hızlandırdık ve 2018 yılına gelindiğinde İstoç Mağazasını, depolarını ve atölyelerini kurduk. Kimyaciniz.com, günün yenilikçi çözümlerine tam uyum sağlayarak hizmetlerini sürekli geliştirmek için bir kalite standardı gözetmektedir.
kimyaciniz.com, gıda, kozmetik, endüstriyel birçok sektöre hammadde tedariği sağlamaktadır. Aynı zamanda çeşitli hobi sektörlerinin malzemeleri konusunda ülkemizde lider konumdadır.
 
Toptan ve perakende satış hizmetlerini bir arada sunan firmamız, yurtiçi ve yurtdışındaki bayilerine ilkelerini yansıtarak iş ortaklarının sayısını her geçen gün artırmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.