1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :

Havuz Malzemeleri

Havuz malzemeleri, havuz temizliği ve havuz suyu bakımı için gerekli olan malzemelerin tümü için kullanılan bir ifadedir. Havuz ve havuz suyu bakımı için gerekli olan tüm kimyasalları içermekte olan bu sayfamızdan, havuz malzemelerinin tümüne erişebilirsiniz. Havuz ve havuz suyunun daha sağlıklı bir hale gelebilmesi için kullanılan kimyasal ilaçlar, kısa sürede meydana gelecek hijyen problemlerinin önüne geçmektedir. Havuz suyunun insan sağlığı açısından daha elverişli hale gelebilmesi için havuz malzemelerinin sıklıkla kullanılması gerekmektedir. Havuz içinde meydana gelecek bakterilerin öne geçebilmek ve olumsuz dış etkenlere karşı bir kalkan oluşturabilmek adına oldukça önemlidir.

Yosun, toz, alg, yağ ve çok sayıda etkenin ortadan kaldırılması için kullanılmakta olan havuz malzemeleri, uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Satın alacağınız bu malzemeleri, gerekli talimatlara uyarak kullanmanız havuz ve havuz suyunun daha sağlıklı olabilmesi açısından önem taşımaktadır. Kullandığınız miktarların doğru miktarlarda olduğuna dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde faydadan çok zarara neden olunabilir. Havuz malzemelerinin, özellikle kimyasalların uygun dozajlarda kullanılması, havuz ve havuz suyu bakımının periyodik bir şekilde sağlanması gerekmektedir. Sağlıklı ve kullanışlı bir havuz için bu hususlar göz ardı edilmemelidir.

Havuz suyu ve havuzun kendi için kullanılan ürünler farklılık göstermektedir. kimyaciniz.com olarak havuz pH düşürücü, havuz yosun önleyici, havuz çökertici topaklayıcı, havuz granül klor, havuz tablet klor ve SSP sıvılı test kiti gibi ürünleri, ‘havuz malzemeleri’ başlığı altında satışa sunmaktayız. Periyodik aralıklarla kullanacağınız bu malzemeler, daha temiz ve daha hijyenik bir havuza ve havuz suyuna sahip olmanızı sağlayacaktır. Kimyaciniz.com sitesi üzerinden dilediğiniz miktarlarda ve gramajlarda havuz malzemesi siparişi oluşturabilirsiniz. Hızlı kargo hizmetimiz aracılığıyla kısa süre içerisinde temin edebilir, havuz ve havuz suyu bakımınızı düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.