900 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×

Epoksi Reçine

Epoksi reçine, termosetler grubunda yer alır. Yüksek yapışma gücü ve kimyasal direnç özelliklerine sahip olan ürün, ısı işlemiyle bir seferde istenilen şekle ulaşmaktadır. İki komponentli olan epoksiler, sıvı halden katı-sert hale kolaylıkla geçmektedir. Yüksek sıcaklıklara, aside, suya ve alkaliye karşı dirençleri oldukça yüksektir. Bu nedenle elektronik endüstrisinde elektrikli bileşenlerin neme, kısa devrelere ve toza karşı korunmasını, epoksi reçineler sağlamaktadır. Her türlü yüzeyde kuvvetli yapışma sağlayan bu ürün, sararma yapmaz.Standart epoksi reçineler, termal iletkenliğe sahiptir. Bu da ısıyı daha verimli bir şekilde dağıtmasını sağlar. Kimyaciniz.com olarak farklı ebat ve gramajlarda epoksi reçine satışı sağlamaktayız. Sitemiz üzerinde dilediğiniz miktarlarda satın alabilirsiniz.

Çeşitli vizikositelerde ve karışım oranlarında elektriksel ve fiziksel özelliklere sahip olan epoksi reçine, çok geniş bir alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Uzay ve havacılık sanayi, endüstriyel kaplama, kompozit materyaller, yapıştırıcı, otomotiv endüstrisi gibi çeşitli alanlarda kullanılmakta olan epoksi reçine, zemin ve yüzey kaplamalarında, iki cismin birbirine yapışmasında, resim ve fotoğraf kaplamalarında, el işi ve hobi çalışmalarında, elektrik ve led devrelerinin izolasyonunda, sıklıkla epoksi reçine kullanılmaktadır. Epoksi reçineler, kimyasal ve mekanik dayanımı yüksek olan ürünler arasında yer alıyor. Hijyeniktir, antibaktariyeldir.

Estetik bir yapıya sahip olması nedeniyle dikkat çeken epoksi reçine, toz tutmamakta ve aşınmalara karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Su geçirmez ve bakımı kolaydır. Yavaş kuruması nedeniyle hava kabarcığı oluşturmaz. Tam olarak sert bir yapıya ulaşması için ise oda sıcaklığına bağlı olarak 72-96 saate ihtiyacı vardır. UV dayanımlı ve sovent içermeyen epoksi reçine, kimyaciniz.com üzerinden farklı gramaj ve miktarlarda uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Sitemizi ziyaret etmeniz durumunda siparişinizi oluşturabilir, güvenilir alışveriş ve hızlı kargo hizmetlerimizden faydalanarak, kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.