900 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :

Cam Beher Modelleri

Cam beher modelleri, sıvıların ölçüm ve muhafazası için kullanılmaktadır. Silindir şeklinde temper camdan üretilmekte olan bu modeller, yüksek ısıya dayanıklıdır. İşlemsiz camlara göre 5 kat daha ısıya dayanıklı olan cam beher modelleri, sıvıların ısıtılması, bir yerden başka bir yere aktarılması gibi işlemler için kullanılmaktadır. Bu nedenle ağız kısımlarında sıvının kolay akması için oyuk bulunmaktadır. Kimyaciniz.com sitemiz üzerinde cam beher modelleri kategorisinde farklı model ve ebatlarda çok sayıda ürün satışa sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden tedarik edebileceğiniz güvenilir ürünler arasında yer alan cam beher modellerimiz, el yapımı olarak üretecek olduğunuz mum, kokulu taş ve sabun gibi ürünlerin yapımı için ihtiyaç duyacağınız ürünlerden biridir.

Mum, kokulu taş ve sabun yapım aşamasında oluşturacağınız karışımları rahatlıkla karıştırabileceğiniz ve silikon kalıplara dökebileceğiniz cam beher modelleri, sıvıların ya da sıvı karışımların ölçülmesinde de kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra sıvıların ve sıvı karışımların muhafaza edilmesi için de yine cam beherlerden faydalanılabilmektedir. Yüksek ısıya dayanıklı ve uzun süreli kullanımlar için uygun olan ürünlerimiz, kimyaciniz.com sitesi üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Cam beher modelleri, farklı boy ve şekillerde, cam beher modelleri kategorisinde beğeniye sunulmakta ve site üzerinden rahatlıkla sipariş edilebilmektedir. Firmamız, sağlamış olduğu güvenilir hizmetleri aracılığıyla çeşitli kategorilerde birden fazla ürünü uygun fiyatlarla satışa sunmakta ve sektörde öncülük yapmaktadır.

Cam beher modelleri, sevdiklerinizi mutlu etmek ya da evlerinizi dekore etmek adına kendi ellerinizle yapacağınız mum, sabun ve kokulu taş gibi ürünlerin yapım aşamasında oluşturacağınız karışımları muhafaza edebilmeniz açısından oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Normal işlenmemiş camdan 5 kat daha fazla ısıya dayanıklı olan cam beher modellerimizden satın almak isterseniz, kimyaciniz.com sitemiz üzerinden dilediğiniz adetlerde siparişinizi oluşturabilir, hızlı ve güvenilir kargo hizmetimiz aracılığıyla kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.