1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Havuz Tablet Klor %90

%90 klor içermekte olan havuz tablet klor, suda yavaş çözünen havuz kimyasallarından biridir. Havuz suyu dezenfeksiyonunda kullanılan havuz tablet klor, uzun süre etkisini göstermektedir. İçeriğinde bulunan bileşenler aracılığıyla havuz suyunda bulunan mikro tanecikleri ortadan kaldırmaktadır. Bunun yanı sıra yosun önleyici ve topaklayıcı özellikleri de bulunmaktadır. Havuz suyunun kimyasal ve stabilitesini korumaktadır. Açık yüzme havuzlarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Suda yavaş çözünmektedir. Havuz suyunun sürekli dezenfeksiyonu için kullanılmakta olan havuz tablet klor, kireç içermemesi nedeniyle suda atık bırakmamaktadır.

Sirkülasyon pompa ön sepetine, kloranitör kullanımı ile sirkülasyon boru hattına, taşımalı havuzlarda ise savak hattına skimmerli h kullanılmaktadır. Havuz suyunun pH seviyesi, aktif klor miktarı ve alkalinitesi sıklıkla ölçülmelidir. Kalsiyum sertliği 200-400 ppm arasında olması gerekmektedir. Havuz tablet klor, doğrudan havuz suyuna filtrasyonu önceden kullanıma uygundur. Genel olarak açık ya da kapalı tüm havuzlarda kullanılması gereken kimyasal maddeler arasında yer alan havuz tablet klor, diğer klor çeşitlerine göre çok daha yavaş çözünmektedir.

Dezenfeksiyonu uzun süre sağlayabilen havuzun ve havuz suyunun uzun süreli dış etmenlere karşı korunması açısından oldukça önemlidir. Diğer taraftan havuz tablet klor, çok daha kolay bir kullanıma sahiptir. Genel olarak açık ve kapalı havuzlar için belirlenmiş oranlarda havuz klor miktarının ulaşmasını sağlamak için kullanabilirsiniz. Tablet klorun kullanımı diğer klorlara göre çok daha etkilidir. Tablet şeklinde olması nedeniyle suya eklenmesi ile birlikte düzenli olarak klor ihtiyacını karşılamaktadır. Sitemiz üzerinden havuz malzemeleri alanından rahatlıkla ulaşabileceğiniz havuz tablet klorür (%90), farklı gramaj ve miktarlarda satışa sunulmaktadır. Kimyaciniz.com sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturabilir, kısa sürede temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.