1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Havuz Ph Düşürücü (-)

Havuz suyundaki pH değerinin olması gereken seviyeye ulaşmasını sağlayan havuz pH düşürücü (-), sıvı bir yapıya sahiptir. Havuzda gerçekleştirilecek dezenfekte işlemlerinin başarılı bir şekilde sağlanabilmesi için pH derecesinin ayarlanması önemlidir. Havuz ph düşürücü maddeler de bunun kolaylıkla yapılabilmesi açısından oldukça önemlidir. Suda çözünebilir. Beyaz bir renge sahiptir. Konsantre halde olan havuz pH düşürücü (-), düzenli periyotlarla uygulanması durumunda maksimum verim elde edilmesini sağlamaktadır. Konsantre olması nedeniyle daha az kullanıma uygundur ve ekonomiktir.

Havuz pH düşürücü (-), uygulamaya alınmadan önce havuzda bulunan suyun pH seviyesinin ölçülmesi gerekmektedir. Ardından uygun pH oranı belirlenmeli ve pH düşürücüler de periyodik şekilde uygulamaya alınmalıdır. Havuz suyu ideal pH değeri ise 7.2  ila 7.6 aralığındadır. Havuza direkt olarak bu pH düşürücünün uygulanması durumunda, tercih olarak nozul üzerinden dökülmesi ve bu aşamada filtrasyon sisteminin çalışır durumda olması gerekmektedir. Bu sırada havuz içerisinde kimsenin bulunmaması önemlidir. Havuz pH düşürücünün havuz suyuna uygulanması aşamasında her eklemede pH değer kontrolünün yapılması gerekmektedir.

Havuz malzemeleri arasında yer alan ve havuz kimyasalları arasında önemli bir yeri olan havuz pH düşürücü(-),  havuz içerisinde yapıalcak dezenfeksiyon işlemlerinin daha sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi açısından büyük önem arz etmektedir. Fakat kullanım sırasında göz ve cilt ile temas etmemesi gerekir. Aksi takdirde ciddi boyutlarda tahrişler meydana gelebilir. Göz ile temasında bol su ile yıkanması ve en yakın sağlık kuruluşuna başvurulması önemlidir. Kapalı ve serin yerlerde muhafaza edilmelidir. Ayrıca yanıcı maddelerden de uzak tutulması gerekmektedir. kimyaciniz.com olarak farklı gramaj ve miktarlarda havuz pH düşürücü (-) satışı sağlamaktayız. Sitemiz üzerinden yapacağınız siparişler ile kısa sürede temin etmeniz mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.