900 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Boncuk Parafin

Mercimek tanesi büyüklüğünde, beyaz renk ve şeffaf bir madde olan boncuk parafin, genel olarak kozmetik, medikal ve cilt bakımı alanlarında kullanılmaktadır. Erime derecesi 58-60 derecedir. Tavsiye edilen erime derecesi ise 70 derecedir. Erime işlemi sırasında birbirlerine yapışmadıkları için erime süreleri oldukça hızlıdır. Erime sona erdikten sonra herhangi bir kalıntı ve tortu oluşmamaktadır. Tane işi olarak satışa sunulan bir madde olması nedeniyle katı parafin gibi kesme ve parçalama türü işlemlerden geçmesine gerek duyulmamaktadır. Medikal bir ürün olmadığı belirtilen boncuk parafin,  genellikle hobi mum yapımlarında daha çok kullanılmaktadır. Benmari usulü eritilmesi sonucunda elde edilen sıvı haline boya eklenmesi ve kalıplara dökülmesi ile çeşitli renk ve kokularda mum üretilebilmektedir.

Boncuk parafin, fizik tedavi, estetik ve cilt bakımı gibi konularda da oldukça etkili maddeler arasında yer alır. Bazı fizik tedavi yöntemlerinde boncuk parafinin sıcak formundan yararlanılmaktadır. El, ayak bakımı, yüz maskesi gibi alanlarda da yine boncuk parafinden faydalanılmaktadır. Cildin nemlenmesini, pürüzsüz bir hal kazanmasını ve canlanmasını sağlayan boncuk parafin, klinikte parafin eritme cihazlarında eritilmektedir. Evlerde, benmari usulü eritilerek de kullanılabilmektedir. Kimyaciniz.com olarak, evlerinizde ya da atölyelerinizde mum ve daha birçok hediyelik eşya için gerekli olan tüm malzemeleri temin etmekteyiz. Farklı gramaj ve boyutlarda satışa sunduğumuz boncuk parafin için sitemiz üzerinden sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır.

Özel davetlerde, nişan, düğün, nikah, sünnet töreni ve daha birçok kutlamada misafirlerinize sunmak istediğiniz mum hediyelikleri için ihtiyacınız olan malzemelerden biri de boncuk parafin olarak biliniyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün öncü firmalarından biri olan kimyaciniz.com, boncuk parafin ve daha birçok mum malzemesini, uygun fiyatlarda müşterinin beğenisine sunmaktadır. Kimyaciniz.com sitesi üzerinden oluşturacağınız siparişler ile dilediğiniz gramaj ve miktarlarda boncuk parafin, hızlı kargo hizmetimiz ile kısa süre içerisinde elinizde olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.