1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ
Menü
Hesabım
Sepetim
Filtre
KATEGORİLER
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
MARKA
MODEL
{{ FILTER.NAME }}
Filtre
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm :

SSP Sıvılı Test Kiti PH/CL

Klor indikatörü, pH infikatörü, renk skalası ve prospektüsten 1 adet olmak üzere oluşturulan SSP sıvılı test kitinin bir tarafı klor tayini, diğer tarafı ise pH için tasarlanmıştır. SPP sıvılı test kiti kapsamında renk karşılaştırılması ve her iki parametre de belirlenmektedir. SPP sıvılı test kitlerinin kullanımı kolaydır. 4 damla damlatıldıktan sonra renk skalasında meydana gelen değer okunmalıdır. SPP sıvılı test kiti, zararlı maddeler içerebilmektedir. Bu nedenle temas durumuna mümkün olduğunca dikkat edilmesi gerekmektedir. Kimyasal ölçüm aralığında klor 0,6 ile 1,5 ppm aralığındadır. Aksi takdirde pH değer, 7,2 ila 7,6 ppm’e kadar yükselebilmektedir.

SPP sıvılı test kiti kullanımında deney tüpü, deneyden önce birkaç kez su ile numuneten çalkalanmalıdır. Her iki tarafın işaretli yerlerine gelecek şekilde su doldurulmalıdır. Klor inkatörlerinden bir tarafa 4 damla damlatılmalıdır. Diğer bölüme ise pH indikatöründen 4 damla daha damlatılmalıdır. Ardından kapakları kapatılmalı ve kuvvetlice çalkalanmalıdır. Meydana gelen renkleri ortadaki renkler ile eşleştirmeniz durumunda benzer renkler klor miktarının ppm (mg/1) ve pH değerini vermiştir.

Zararlı madde içerebilmekte olan SPP sıvılı Tekstil Kiti PH/CL, temas yoluyla çok sayıda sorun meydana getirmiştir. Bu nedenle yapılan deneyde reakstiflerin zararlı madde içerme ihtimali üzerine deneyden sonra ellerin bol su ile yıkanması gerekmektedir. Aksi takdirde ciddi boyutlarda sorunların meydana gelmesi kaçınılmaz olacaktır. Deney atıklarının çevreye atılmaması ve ürünün çocukların ulaşamayacağı bir alana konulması tavsiye edilmektedir. Havuz malzemeleri üzerine gerekli olan tüm ürünlerin tedariğini yapan kimyaciniz.com olarak, SPP sıvılı test kiti üzerine de satış sağlamaktayız. Sitemiz üzerinden dilediğiniz miktarda SPP sıvılı test kiti (pH/HL)siparişi oluşturabilirsiniz. Sağladığımız hızlı kargo hizmetimiz aracılığıyla kısa süre içerisinde söz konusu test kitlerini satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.